Zayon 60 Mg

Zayon 60 Mg

Satış Fiyatı :855.00 TL 629 TL

+ Stok Durumu: Stokta var.

+ Orijinalik Sorgulaması: İts Mobil veya İts.gov.tr üzerinden Kendiniz Gelen ürünü sorgulayabilirsiniz.(Not:Her ürünün barkod numarası 01 ile başlayan aynıdır, 21 ile başlayan numara ise farklıdır.Sağlık bakanlıgı her bir ürün için farklı barkod numarası tanımlar. sahte ürünlerde ise barkod numarası birebir aynıdır.)

+ Kontrollü Kargo: Ptt İle Kontrollü Kargo gönderimi yapıyoruz.(+ 10 TL extra kontrollü kargo ücreti vardır.)

+ Gizlilik: Tamamen kapalı ve gizli gelir içeriğini kimse bilmez.

Zayon 60 mg yuvarlak, bikonveks, açı gri renkli tabletler olup hayvansal kaynaklı olan laktoz monohidrat içerir. İlacın kullanımı 18 ile 64 yaş arasında olan erkekler içindir. Erken boşalma durumunda tedavi amacıyla reçete edilir.

Zayon boşalmaya kadar süreyi uzatarak çalışmaktadır. Ürolojik ilaçlar kategorisinde olup yan etkileri de vardır. Bu nedenle bilinçsiz şekilde, doktor kontörlü olmaksızın alınmaması gerekir.

İnternet üzerinde Zayon 60 mg kullanıcı yorumları üzerine ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Bu sayede ilgili yorumları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Lakin her ilacın hastalara özel olarak yazıldığı unutulmamalı, buna göre dikkat edilmelidir. Zayon bir kişide iyi sonuç sunsa da bu aynı sorunu yaşayan farklı kişilerde geçerli olmayabilir.

Bu nedenle yan etkilerinin görülmemesi için bilinçli bir şekilde kullanılması şarttır. Doktor kontrolü ile alınırsa sorunlarınıza daha kısa sürede çözüm sağlayabilir.

Zayon 60 MG İçindekileri Neler?

Zayon 60 MG etkin madde olarak dapoksetin hidroklorür bulundurur. Ancak bunun yanı sıra farklı yardımcı maddeleri de yer almaktadır. Prospektüs bilgisine göre bu aşağıda olduğu gibidir;

 1. Kroskarmelloz Sodyum
 2. İnstacoat Universal Gri
 3. Mikrokristalin Selüloz 101
 4. Laktoz Monohidrat (Sığır Kaynaklı)
 5. Magnezyum Stearat
 6. Deiyonize Su
 7. Hidroksipropil Metil Selüloz
 8. Koloidal Silikon Dioksit

İlacın yardımcı maddelerine tüm hatları ile beraber prospektüs üzerinden okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Zayon fiyat konusunda ayrıntılı bilgilere eczaneden ulaşmanız mümkündür.

Zayon 60 MG Nasıl Kullanılır?

Her ilacın kullanımı farklılık göstermekte olup bu durum hekim tarafından hastalara bildirilmektedir. En iyi sonuçları almak istiyorsanız ilaçların buna göre, reçeteli şekilde kullanılması gerekir. Zayon 60 MG nedir erken boşalmalara yönelik reçete edilmekte olup nasıl alınacağı hekiminiz tarafından verilecektir.

Dolayısıyla kullanım da buna uygun bir biçimde, dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Böylece sorunlarınıza en iyi çözümleri kısa süre içinde getirebilir. Zayon aç ya da tok karnına tüketilebilmekte olup minimum 1 bardak su eşliğinde alınır.

İlaç kullanımı, doz miktarı ve diğer konular hakkında bilgilendirmeyi doktorunuz yapacak olup buna uygun şekilde tüketilmelidir. Doz arttırma, azaltma ya da tedaviyi kesme doktor tarafından söylenmedikçe yapılmamalıdır. Böylece sorununuza daha etkili çözümler bulmanız mümkündür.

İlaç laktoz içermekte olup buna dikkat edilmesi gerekilir. Ayrıca erkekler için sunulması sebebiyle kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Hamile ve emziren kadınlarda kullanımı dolayısıyla yer almamaktadır. Zayon 60 mg cinsel aktiviteden 1 ile 3 saat önce alınmalıdır.

Zayon 60 mg etkisi ne kadar sürer doktor tarafından belirtilecek olup günde bir kereden ya da 24 saatte bir kereden fazla alınmamalıdır. Dolayısıyla buna dikkat edilerek özenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

İlacın kullanımı 18 yaşından küçükler ile 65yaşından büyükler için geçerli değildir. Bu nedenle dikkatli olunması şarttır. Özellikle çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulması gerekir.

Zayon 60 MG Kullanılmaması Gereken Durumlar Neler?

Günümüzde ilaçların bazı durumlarda kullanılmadığı haller de vardır. Bu sebeple ilaçlar buna göre doktorlar tarafından reçete edilir. Bilinçsiz olarak kullanılmaları ciddi problemlere neden olabilir. Bu durum Zayon 60 MG için de geçerlidir. Prospektüs bilgisine göre bunlar şu şekilde görülmekedir;

 1. Mani olması
 2. Migren tedavisi için kullanılan ilaçlar
 3. Bunalım tedavisinde kullanılan ilaçlar
 4. Tioridazin
 5. İlacın etkin ya da yardımcı maddesine karşı alerji olması
 6. Kalp yetmezliği olması
 7. Tramadol
 8. Sarı kantaron
 9. Triptofan
 10. Linezolid
 11. Kalbin ritmi ile alakalı sorunlar olması
 12. Geçmişse bayılma yaşanması

Bunun dışında da konular yer almaktadır. Dolayısıyla Zayon 60 mg kullanıcı yorumları yanlış yönlendirebilir. Bu da sağlık sorunlarına neden olabilir. Dolayısıyla Zayon’un da yalnızca doktor gözetiminde alınması gerekir.

Zayon 60 MG Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilaçta olduğu gibi Zayon 60 MG yan etkileri de bulunmaktadır. Dolayısıyla hastaların dikkatli bir şekilde hareket etmesi, bilinçsiz bir biçimde almaması gerekir. Prospektüs bilgisinde yan etkiler geçmekte olup bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. Kasılmalarla Seyreden Nöbet
 2. Uyuşukluk
 3. Karıncalanma Veya İğne Batma Hissi
 4. Erkeklik Organının Sertleşmesinde Ya Da Sertliğin Korunmasında Bozukluk
 5. Ayağa Kalktığınızda Bayılır Veya Sersemlik Hissedilmesi
 6. İntihar Etmeyi Veya Kendinize Zarar Vermeyi Düşünmeniz
 7. Ruh Halinizde Değişiklik
 8. Bayılma Ve Düşük Kan Basıncı
 9. İshal, Kabızlık Veya Gaz
 10. Baş Dönmesi
 11. Baş Ağrısı
 12. Kendinizi Hasta Gibi Hissetme
 13. Kendini Gergin Hissetme
 14. Huzursuzluk
 15. Sinirlilik Ya Da Yerinde Duramama
 16. Mide Ağrısı
 17. Şişkinlik
 18. Kendinizi Hasta Hissetme
 19. Terlemede Artış
 20. Sıcak Basması

İlacı bilinçsiz bir şekilde kullanmak bunların artmasına neden olabilir. Zayon 60 Mg 3 Tablet fiyat 629 TL civarında olup her sene değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle kesin bilgileri eczaneden erişmeniz mümkündür.

İlaçlar hastalar muayene edildikten sonra reçete edildiği için ilk olarak doktora görünmeniz gerekir. Böylece cinsel sorunlarınıza daha kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Copyright © 2021 - 2024 Tüm Haklari Saklidir. | Wedikalpills.net