Zayon 30 Mg

Zayon 30 Mg

Satış Fiyatı :855.00 TL 539 TL

+ Stok Durumu: Stokta var.

+ Orijinalik Sorgulaması: İts Mobil veya İts.gov.tr üzerinden Kendiniz Gelen ürünü sorgulayabilirsiniz.(Not:Her ürünün barkod numarası 01 ile başlayan aynıdır, 21 ile başlayan numara ise farklıdır.Sağlık bakanlıgı her bir ürün için farklı barkod numarası tanımlar. sahte ürünlerde ise barkod numarası birebir aynıdır.)

+ Kontrollü Kargo: Ptt İle Kontrollü Kargo gönderimi yapıyoruz.(+ 10 TL extra kontrollü kargo ücreti vardır.)

+ Gizlilik: Tamamen kapalı ve gizli gelir içeriğini kimse bilmez.

Zayon 30 açık gri renkli, yuvarlak, bikonveks tabletler biçimindedir. Hayvansal kaynaklı laktoz monohidrat içermekte olup 18 ile 64 yaş arasında erkeklerde, partnerleri ile cinsel ilişkisini etkileyecek biçimde sık görülen erken boşalma durumunda, tedavi amaçlı olarak kullanılır.

Ürolojik ilaçlar sınıfında dahil olan Zayon boşalmanıza kadar geçen süreyi arttırarak kontrol sağlanır. Ancak her ilaçta olduğu gibi yan etkilere sahip olduğu için dikkatli olmanız şarttır.

Zayon 30 mg kullananlar hakkında ayrıntılı bilgilere internet üzerinden ulaşmanız mümkündür. Böylece yorumlarını ve görüşlerini okuyabilirsiniz. Ancak ilaçların kişilere özel şekilde reçete edildiği unutulmamalıdır. Dolayısıyla bir kişi için olumlu sonuç veren ilaçlar aynı durumu sizde göstermeyebilir.

Bu nedenle bilinçsiz olarak kullanılmamalı, mutlaka öncesinde doktora gidilmelidir. Böylece cinsel sorunlarınıza daha kısa sürede verimli çözümler bulabilirsiniz.

Zayon 30 MG İçerikleri

Her ilaç farklı etkin ve yan maddelere sahiptir. Zayon 30 mg nedir cinsel sorunlara yönelik olarak kullanılmakta olup etkin maddesi dapoksetin hidroklorürdür. Bunun dışında yardımcı maddeleri ise prospektüs bilgisine göre şu şekildedir;

 1. Laktoz Monohidrat (Sığır Kaynaklı)
 2. Magnezyum Stearat
 3. Deiyonize Su
 4. İnstacoat Universal Gri
 5. Mikrokristalin Selüloz 101
 6. Kroskarmelloz Sodyum
 7. Hidroksipropil Metil Selüloz
 8. Koloidal Silikon Dioksit

Bunlara ek olarak kaplama maddeleri de vardır. Ana hatları ile söz konusu maddeler İnstacoat universal gri hidroksipropil metil selüloz, laktoz, triasetin, titanyum dioksit, sarı demir oksit, siyah demir oksit şeklindedir. Zayon fiyat bilgisi eczanelerden net bir şekilde öğrenilebilir.

Zayon 30 Mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Her ilacın kullanılmaması gereken durumlar vardır. Bu durum Zayon için de geçerlidir. Dolayısıyla dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekir. İlacın prospektüs bilgisine göre bunlar aşağıda olduğu gibidir;

 1. Bunalım tedavisinde kullanılan ilaçlar
 2. Tioridazin
 3. İlacın etkin ya da yardımcı maddesine karşı alerji olması
 4. Kalp yetmezliği olması
 5. Kalbin ritmi ile alakalı sorunlar olması
 6. Geçmişse bayılma yaşanması
 7. Mani olması
 8. Migren tedavisi için kullanılan ilaçlar
 9. Tramadol
 10. Sarı kantaron
 11. Triptofan
 12. Linezolid

Bunun dışında ilacın dikkatli kullanılmaması gereken durumlar da yer almaktadır. Epilepsi hastasıysanız, böbrek sorunlarınız varsa, erken boşalma sorunlarınız yoksa dikkat edilmelidir.

Zayon 30 Mg Nasıl Kullanılır? 

Zayon 30 nasıl kullanılır? Her ilacın farklı bir kullanımı yer almakta olup buna dikkat etmeniz gerekir. İlaç aç ya da  tok karnına alınabilir. En az tam olarak dolu, bir bardak su ile tüketilmelidir. Alkol ile kullanılmamalıdır.

İlacın nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bilgileri doktorunuz size aktaracaktır. Dolayısıyla buna göre hareket edilmesi gerekir.  Her ilaç kişiye özel olarak reçete edildiği için Zayon 30 mg kullanıcı yorumları gibi konular doğru sonuçlar vermeyebilir. Bu sebeple dikkatli olunması, sadece doktor önerisi ile kullanılması gerekir.

Doktor tavsiyesi olmaksızın ilacın kesilmesi, arttırılması ya da azaltılması önerilmemektedir. İlaç sadece erkekler tarafından kullanıldığı için kadınlar tarafından alınmamalıdır. Ayrıca ilaç laktoz içerdiği için buna karşı da dikkat edilmelidir.

İlacın olağan dozu 30 mg olup gerekli olduğu durumda doktorunuz bunu arttırılabilir. Zayon 30 mg ne için kullanılır erkeklerde erken boşalmaya yönelik olup cinsel aktiviten 1 ile 3 saat önce alınmaktadır. 24 saatte ya da günde bir kereden fazla alınmamalıdır.

Ayrıca ilacın 18 yaşından küçükler, 65 yaşından büyükler tarafından da kullanılmaması gerekir. İlaç aç karnına alınabildiği gibi tok karnına kullanılabilir.

Zayon 30 Mg Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilacın yan etkisi olduğu için bilinçsiz kullanmak tavsiye edilmez. Bu durum birçok soruna neden olur. Zayon 30 mg kullanıcı yorumları üzerinden hareket edilmemeli, sadece doktor reçetesi ile kullanılmalıdır.

İlacın yan etkileri prospektüs üzerinde görülebilmekte olup bunlar ana hatları ile aşağıda olduğu gibidir;

 1. Kasılmalarla Seyreden Nöbet
 2. Ayağa Kalktığınızda Bayılır Veya Sersemlik Hissedilmesi
 3. İntihar Etmeyi Veya Kendinize Zarar Vermeyi Düşünmeniz
 4. Ruh Halinizde Değişiklik
 5. Bayılma Ve Düşük Kan Basıncı
 6. Baş Dönmesi
 7. Baş Ağrısı
 8. Kendinizi Hasta Gibi Hissetme
 9. Kendini Gergin Hissetme
 10. Huzursuzluk
 11. Sinirlilik Ya Da Yerinde Duramama
 12. Uyuşukluk
 13. Karıncalanma Veya İğne Batma Hissi
 14. Erkeklik Organının Sertleşmesinde Ya Da Sertliğin Korunmasında Bozukluk
 15. Terlemede Artış
 16. Sıcak Basması
 17. İshal, Kabızlık Veya Gaz
 18. Mide Ağrısı
 19. Şişkinlik
 20. Kendinizi Hasta Hissetme

Bu nedenle bilinçsiz bir şekilde kullanılmaması gerekir. Zayon yan etkileri hakkında  ayrıntılı bilgilere prospektüs üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Zayon 30 Mg 2024 Fiyatları

Zayon 30 mg 3 tablet fiyat her sene farklılık gösterebilir. Bu nedenle en güncel ve net bilgileri eczaneden almanız mümkündür. İlaç 539 Türk lirası civarında olup reçeteli bir şekilde kullanılmalıdır. Böylece cinsel problemlerinize en iyi sonucu almanız mümkündür.

İlaçlar kişilere özel bir şekilde göre düzenlendiği için dikkatli olunması şarttır. Zayon 30 mg fiyat bundan web sitemizden satın alınabilir.

Copyright © 2021 - 2024 Tüm Haklari Saklidir. | Wedikalpills.net