Silmed 100 Mg

Silmed 100 Mg

Satış Fiyatı :354.00 TL 289 TL

+ Stok Durumu: Stokta var.

+ Orijinalik Sorgulaması: İts Mobil veya İts.gov.tr üzerinden Kendiniz Gelen ürünü sorgulayabilirsiniz.(Not:Her ürünün barkod numarası 01 ile başlayan aynıdır, 21 ile başlayan numara ise farklıdır.Sağlık bakanlıgı her bir ürün için farklı barkod numarası tanımlar. sahte ürünlerde ise barkod numarası birebir aynıdır.)

+ Kontrollü Kargo: Ptt İle Kontrollü Kargo gönderimi yapıyoruz.(+ 10 TL extra kontrollü kargo ücreti vardır.)

+ Gizlilik: Tamamen kapalı ve gizli gelir içeriğini kimse bilmez.

Silmed nedir? Silmed mavi renkli ve kare biçimli bir tablet olup 2,4 ve 8 tablet bulunduran ambalajlar şeklinde piyasada bulunmaktadır. Fosfodiesteraz tip 5 intibitörleri sınıfında olup cinsel uyarı sırasında kanın penise akmasını sağlamak şekliyle etki sahibidir. Peniste kan damarlarının gevşemesine destek olur.

Bu bakımdan yalnızca cinsel yolla uyarı olması halinde, doğal şekilde sertleşme oluşmasına yardım ettiği bilinmelidir. Bu açıdan ilaç da sadece erkeklerde kullanılmaktadır. Kadınlar için kullanımı yer almamaktadır.

Silmed 100 mg yorumlar internette yer almakta olup buradan kullanıcıların görüşlerine ulaşılabilir. Ancak ilaçlar hastalara özel bir şekilde reçete edildiği için buna dikkat edilmesi gerekir. Eğer cinsel konulardan mustaripseniz, en kısa sürede doktorunuza görüşülmelidir.

Silmed İçindekiler Neler?

Silmed 100 mg nedir etkin madde olarak sildenafil sitrat içerir. Bunun dışında da bir takım yardımcı maddeleri yer almakta olup bunlar aşağıda olduğu gibidir;

 1. Mikrokristalin Selüloz
 2. Kolloidal Susuz Silika
 3. Dikalsiyum Fosfat (Susuz)
 4. Kroskarmeloz Sodyum
 5. Magnezyum Stearat
 6. Polivinil Alkol
 7. Makrogol
 8. Titanyum Dioksit (E171)
 9. Talk
 10. İndigo Karmin Alüminyum Lake (E 132)

Her ilaçta olduğu gibi Silmed’te de bir takım yan etkiler vardır. Silmed zararları nedeni ile bilinçsiz bir şekilde kullanılmaması, doktor reçetesi ile alınması gerekir. Böylece en iyi sonuçları almanız ve cinsel problemlerinize çözüm bulmanız mümkündür.

Silmed 100 Mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalıdır?

Her ilacın kullanılmaması gereken bir takım durumlar yer alır. Bu nedenle bilinçsiz kullanmak, yan ektilerin ortaya çıkma durumunu arttırır. Ayrıca bir takım sağlık sorunlarına da sebep olabilir. Eğer etkin maddesine ya da yardımcı maddelerine karşı bir alerjiniz varsa almamanız gerekir. Ayrıca prospektüs bilgisine göre şu gibi durumlarda da kullanılmamalıdır;

 1. Retinitis pigmentoza gibi az görülen, belirli kalıtsal göz hastalığınız bulunuyorsa
 2. Yakın zamanda inme gerçekleşmişse
 3. Kalp krizi geçirmişseniz
 4. Ağır karaciğer yetmezliği varsa
 5. Düşük tansiyon bulunuyorsa
 6. Görme bozukluğu ya da görme kaybına sebep olabilen non-arteritik anterior iskemik optik nöropati hastalığı bulunuyorsa7
 7. Riosiguat etkin maddeli ilaç alınıyorsa
 8. Amil nitrat ya da butil nitrat gibi nitrik oksit açığa çıkaran yahut nitrat içeren ilaçlar alınıyorsa

Dolayısıyla dikkatli ve doktor gözetiminde kullanılması şarttır. Silmed 100 mg nasıl kullanılır ağızdan alınan tablet şeklindedir.

Silmed 100 Mg Nasıl Kullanılır?

Her ilaç farklı bir şekilde kullanılmakta olup doktorlar tarafından hastalara bu aktarılmaktadır. En iyi sonucun alınması isteniyorsa buna dikkat edilmesi şarttır. Bu nedenle Silmed 100 mg nasıl kullanılır da bilinmelidir.

Her ne kadar Silmed 100 mg kullanıcı yorumları buna yönelik olsa da her hasta için farklı dozlar uygulanabileceği için doktor gözetiminde kullanılması en büyük şarttır. Prospektüs bilgisine göre yiyecek ve içecek ile beraber alındığında etki göstermesinin uzayabildiği görülmektedir. Aynı şekilde fazla alkol tüketilmesi de sertleşme yeteneğini geçici de olsa azaltabilir.

İlacın olağan dozu 50 mg olup günde bir kereden fazla kullanılmamalıdır. Cinsel aktiviteden yaklaşık olarak 1 saat önce, bütün olarak bir bardak su ile tüketilmelidir. İlaç 18 yaş altındaki çocuklarda uygun olmadığı için onlardan uzak tutulmalıdır.

Silmed 100 mg etki süresi ve kullanım şekli doktorunuz tarafından size bildirilecek olup buna uygun şekilde hareket edilmesi gerekir.

Silmed 100 Mg Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilaçta olduğu gibi Silmed de bir takım yan etkilere sahiptir. Silmed 100 mg yorumlar ile bilinçsiz kullanım yapılmamalıdır. İlacın yan etkileri prospektüs bilgisinde yer almakta olup ana hatları ile şu şekildedir;

 1. Göğüs ağrısı
 2. Alerjik reaksiyon
 3. Uzamış ve bazen ağrılı olabilen sertleşme
 4. Görüşte ani azalma veya görme kaybı
 5. Ciddi deri reaksiyonları
 6. Nöbet veya kriz
 7. Bulantı
 8. Yüz kızarması
 9. Sıcak basması
 10. Hazımsızlık
 11. Görmede renklerin soluklaşması
 12. Bulanık görme
 13. Görme bozukluğu
 14. Burun tıkanıklığı
 15. Sersemlik hissi
 16. Kusma
 17. Deride döküntü
 18. Gözlerde iritasyon
 19. Gözlerde kanlanma – kızarma

Bu gibi yan etkilerden birini dahil görmüşseniz, en kısa sürede hastaneye gitmeniz gerekir. Silmed zararları bu gibi yan etkilere sahip olduğu için dikkatli olmanız gerekir. İlaç bilinçsiz şekilde bu sebeple kullanılmamalıdır.

Silmed 100 Mg Fiyatı Nedir ?

Her ilacın fiyatı farklılık arz etmektedir. Bu durum Silmed 100 mg için de geçerlidir. İlacın fiyatları her sene değişiklik gösterebildiği için bu konuda dikkatli olunması gerekir. ortalama 289 ile 339 Türk lirası arasında değişebilmektedir.

Her ilaçta olduğu gibi Silmed içinde de yan etkiler olduğu için Silmed 100 mg yorumlar üzerinden hareket edilmemelidir. Zira yan etkilerin görülmesi ya da farklı sağlık problemlerinin oluşması muhtemeldir. İlaçlar hastaların durumuna ve gereksinimlerine göre reçete edildiği için ilk olarak hastaneye gitmeniz gerekir.

Bu şekilde muayene olduktan sonra hekiminiz sizin için en uygun ilaçla bir tedavi uygulayacaktır. Böylece en iyi çözümü bulmanız mümkündür.

Copyright © 2021 - 2024 Tüm Haklari Saklidir. | Wedikalpills.net