Lex 20 Mg

Lex 20 Mg

Satış Fiyatı :444.00 TL 359 TL

+ Stok Durumu: Stokta var.

+ Orijinalik Sorgulaması: İts Mobil veya İts.gov.tr üzerinden Kendiniz Gelen ürünü sorgulayabilirsiniz.(Not:Her ürünün barkod numarası 01 ile başlayan aynıdır, 21 ile başlayan numara ise farklıdır.Sağlık bakanlıgı her bir ürün için farklı barkod numarası tanımlar. sahte ürünlerde ise barkod numarası birebir aynıdır.)

+ Kontrollü Kargo: Ptt İle Kontrollü Kargo gönderimi yapıyoruz.(+ 10 TL extra kontrollü kargo ücreti vardır.)

+ Gizlilik: Tamamen kapalı ve gizli gelir içeriğini kimse bilmez.

Lex 20 mg ne için kullanılır? Bu ilaç yetişkin erkeklerde, erektil disfonksiyon tedavisi için yararlanılır. Cinsel aktivite esnasında gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması yahut korunamaması halinde gerçekleştirilir.

İlacın cinsel aktivite için yeterli penis sertleşmesini yeteneğini önemli şekilde arttırmaktadır. İlaç kavun içi renkli film  kaplı tabletler halinde olup damla şekli bombeli bir yapısı vardır. Bir yüzünde 20 yazılı olup 2, 4 ya da 8 blister ambalajlara sahiptir.

Ancak ilacın cinsel uyarıyı takiben çalıştığı bilinmelidir. Bu durumda kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak, kan akışını destekler. Peniste sertleşme sağlanır. Bu yönüyle cinsel uyarı olmazsa işe yaramayacağı bilinmelidir. Bu açıdan partneriniz ile bu ilaçla tedavi almıyor gibi hareket etmeniz gerekir.

Lex 20 MG kullananlar yorumları da internette görülebilir. Ancak ilaçlar kişilere özel bir şekilde reçete edilir. Dolayısıyla bir ilaç herkeste aynı etkiyi gösterebilir. Dolayısıyla bilinçsiz bir şekilde ilaç kullanmak yerine doktora gitmeniz ve tedavi olmanız gerekir.

Lex 20 MG İçindekiler

Lex 20 MG ne için kullanılır, erkeklerde sertleşme sorunlarına yönelik olarak verilen bir ilaçtır. Etkin maddesi Tadarafil olup bunun dışında yardımcı maddeleri de vardır. Prospektüs bilgisine göre bunlar ana hatlarıyla şöyledir;

 1. Laktoz Monohidrat
 2. L-Hidroksipropil Selüloz-LH 11
 3. Hidroksipropil Selüloz-EF (Klucel EF)
 4. Kroskarmeloz Sodyum (Acdisol)
 5. Film Kaplama Materyali (Opadry İİ TAN 85G2700l (Polivinil Alkol, Polietilen Giikol, Lesitin, Talk, Titanyumdioksit, Kırmızı, Sarı Ve Siyah Demiroksit)
 6. Sodyum Lauril Sülfat
 7. Mikrokristalin Selüloz PH 102
 8. Magnezyum Stearat

Lex 20 MG yorum hakkında kullanıcı yorumları, internetten bulunabilir. Ancak ilaçların kişilere özel bir şekilde reçete edildiği unutulmamalıdır. Bu açıdan bir hastada olumlu sonuçlar sunsa da sizde aynı sonuçlara sahip olmayabilir.

Lex 20 MG Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Lex satın al en yakın eczaneden yapılabilir. Ancak kullanılmaması gereken durumlar da vardır. Bu sebeple dikkatli olunması gerekir. Eğer Lex’in içindeki yardımcı maddelere ya da Tadarafil’e karşı bir alerjiniz varsa almamanız gerekir. Ayrıca prospektüs bilgisine göre şu durumlarda da alınmaması gerekir;

 1. Yakın zamanda felç geçirilmişse
 2. Tansiyon çok düşükse yahut kontrol altına alınmayan yüksek tansiyon varsa
 3. Kontrol edilemeyen kalp ritim bozukluğu mevcutsa
 4. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmişse
 5. Ciddi kalp rahatsızlığı varsa
 6. Herhangi bir formda organik nitrat ya da amil nitrik gibi nitrik oksit bulunduran ilaçlar alınıyorsa
 7. Göz felci olarak da bilinen non-arteritik anterior iskemik optik nöropati sebebiyle görme kaybı olmuşsa

Lex 20 MG ekşi sözlük de dahil birçok kaynakta görülebilir. Ancak kullanılmaması gereken durumlar ve yan etkileri olduğu için dikkatli olunması, bilinçsiz şekilde alınmaması gerekir.

Bunun yanı sıra ciddi karaciğer problemi, ciddi böbrek rahatsızlıkları gibi durumlarda da dikkatli kullanılması gerekir.

Lex 20 MG Nasıl Kullanılır?

Her ilaç farklı bir kullanıma sahip olup reçete edilirken doktor doz ve nasıl alınacağı hakkında ayrıntılı bilgileri vermektedir. Bu durum Lex için de geçerli olup ilacın kullanımı doktorunuzun belirttiği konulara göre olmalıdır.

Lex 20 mg satın al esnasında eczacınıza da konuyu danışabilirsiniz. Prospektüs bilgisine göre aç ya da tok karnına kullanılabilir. Ancak Greyfurt suyu etki gösterebileceği için dikkatli şekilde kullanılmalıdır. İlacın hamilelerde ve emziren kadınlarda kullanımı bulunmamaktadır.

Ürünün içerisinde laktoz yer almakta olup bu konu da değerlendirmeye alınmalıdır. İlaç için tavsiye edilen, cinsel aktivite yaşanmasından 30 dakika önce alınmasıdır. Alınması sonrasında 36 saate dek etkisini gösterebilir. Ancak cinsel uyarı bulunmamışsa etki göstermeyeceği unutulmamalıdır.

İlacın günde bir kereden fazla kullanılmaması gerekir. Sadece erkeklerde kullanılmakta olup ağız yoluyla alınmaktadır. Bütün şekilde yutulmakta olup doktor önerisi ile alınmalıdır.

Lex 20 MG Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Lex’in de yan etkileri de vardır. Bu nedenle dikkatli bir şekilde hareket edilmesi, bilinçsiz şekilde kullanılmaması gerekir. Lex 20 mg yan etkileri prospektüs bilgisinde yer almakta olup ana hatları ile bunlar şöyledir;

 1. Sırt Ağrısı
 2. Kas Ağrıları
 3. Kollar Ve Bacaklarda Ağrı
 4. Yüzde Kızarma
 5. Burun Tıkanıklığı
 6. Nefes Almada Zorluk
 7. İdrar Yolundan Kan Gelmesi
 8. Meni Ve/Veya İdrarda Kan Varlığı
 9. Ani Görüş Kaybı
 10. Göğüs Ağrısı
 11. Alerjik Reaksiyon
 12. Baş Ağrısı
 13. Hazımsızlık
 14. Reflü
 15. Baş Dönmesi
 16. Mide Ağrısı
 17. Bulanık Görme
 18. Göz Ağrısı
 19. Terlemede Artış

Bu gibi durumlar gözlemleniyorsa doktorunuza danışmanız önerilir.

Lex 20 MG 4 Tablet Fiyatı

Lex 20 MG Fiyatı 2024 ve 2023 yıllarında farklılık gösterebilmektedir; ancak kesin bilgileri öğrenmek için eczaneden bilgi almak en güvenilir yöntemdir.

Günümüzde birçok ilaç internet üzerinden temin edilebilmektedir. Ancak, Lex 20 mg gibi ilaçların sahte versiyonları da bulunabileceği için dikkatli olunmalıdır.

Her ilaç gibi, Lex 20 MG'nin de dikkatli bir şekilde kullanılması önemlidir. Lex 20 MG fiyatı 359 TL'dir ve daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2021 - 2024 Tüm Haklari Saklidir. | Wedikalpills.net