Hardcis 5 Mg

Hardcis 5 Mg

Satış Fiyatı :984.00 TL 879 TL

+ Stok Durumu: Stokta var.

+ Orijinalik Sorgulaması: İts Mobil veya İts.gov.tr üzerinden Kendiniz Gelen ürünü sorgulayabilirsiniz.(Not:Her ürünün barkod numarası 01 ile başlayan aynıdır, 21 ile başlayan numara ise farklıdır.Sağlık bakanlıgı her bir ürün için farklı barkod numarası tanımlar. sahte ürünlerde ise barkod numarası birebir aynıdır.)

+ Kontrollü Kargo: Ptt İle Kontrollü Kargo gönderimi yapıyoruz.(+ 10 TL extra kontrollü kargo ücreti vardır.)

+ Gizlilik: Tamamen kapalı ve gizli gelir içeriğini kimse bilmez.

Hardcis nedir badem şeklinde ve sarı renkli, film kaplı bir tablettir. 14 ya da 28 tabletlik blister ambalajlarda yer almaktadır. İlaç, erkeklerde cinsel aktivite için gerekli olan penis sertleşmesinin olmaması ya da setliğin korunamaması halinde reçete edilmektedir.

Cinsel uyarıyı takiben, penis içinde yer alan kan damarlarının gevşemesine yardımcı olur. Böylece penis içine kan akarak sertleşme meydana gelir. Lakin buna yönelik bir sorun yoksa ilaç yardımcı olmayacağı için dikkatli olunmalıdır.

Aynı zamanda cinsel uyarının olmadığı hallerde de Hardcis tek başına işine yaramaz. Bu nedenle partneriniz ile beraber ilaç almıyor gibi hareket etmeniz gerekir.

Aynı zamanda kan akımını arttırarak, prostat ve mesane kaslarını gevşetir. Böylece benign prostat hiperlazisinin semptomplarını düşürebilir. Hardcis 5 mg kullanıcı yorumları internette bulunabilir; ancak her ilacın yan etkisi vardır.

Bu nedenle bilinçsiz bir şekilde kullanılmamalı, öncesinde hekime giderek muayene olunmalıdır. İlaç her eczaneden temin edilebilir.

Hardcis 5 Mg 28 Tablet İçindekiler Neler?

Hardcis fosfodiesteras tip 5 inhibitörleri olarak isimlendirilen ilaç grubuna dahil olup etkin maddesi tadarafil’dir. Hardcis 5 mg nedir yardımcı maddeleri ise aşağıda olduğu gibidir;

 1. Laktoz Monohidrat (İnek Sütünden Elde Edilir)
 2. Mikrokristalin Selüloz
 3. Hidroksipropil Selüloz-L
 4. Sodyum Lauril Sülfat
 5. Kroskarmelloz Sodyum
 6. Magnezyum Stearat
 7. Opadry II Sarı 32K520009
 8. Laktoz Monohidrat (Sığır Sütünden Elde Edilir)
 9. HPMC 2910/Hipromelloz 15cp
 10. Sarı Demir Oksit
 11. Titanyum Dioksit
 12. Triasetin
 13. Talk

Hardis 5 mg yorumları internette yer almakta olup bunlar da incelenebilir. Ancak her ilacın kişiler için özel olarak reçete edildiği unutulmamalıdır. Dolayısıyla bir kişi için olumlu sonuçlar veren ilaç, sizde aynı durumu göstermeyebilir.

Hardcis 5 Mg Nasıl Kullanılır?

Hardcis aç ya da tok karnına kullanılabilen bir ilaçtır. Hamilelik ve emzirmede geçerli olmayan bir ilaç olup doktorunuzun belirttiği şekilde alınmalıdır.

Tavsiye edilen doz günlük aynı saatte alınan bir tablettir. Hekiminiz ilaç tedavisine verdiğiniz yanıta göre bir doz ayarlayabilir. Ağız yoluyla alınan tablet, günlük en fazla 1 doz alınmalıdır. Bu kapsamda günün 24 saati içinde cinsel uyarı olursa sertleşme meydana gelir. Haftada iki ya da daha sık cinsel aktivite beklentisi olan erkeklerde uygundur.

Ancak sertleşme sorunu yaşamayan erkeklerde bir sonuç vermeyeceği unutulmamalıdır. İlaç 18 yaşının altındaki çocukların ve ergenlerin kullanımına uygun olmadığı için onların erişebileceği yerlerden uzak tutulmalıdır.

Hardcis 5 Mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Hardcis 5 mg yan etkileri olan bir ilaçtır. Bu nedenle dikkatli şekilde, hekiminizin reçete ettiği şekilde kullanılmalıdır. Eğer Tadarafil ya da Hardcis’in içinde bulunan yardımcı maddelerden birine yönelik alerji varsa alınmamalıdır. Prospektüs bilgisine göre şu durumlarda da kullanılmamalıdır;

 1. Herhangi bir formda organik nitrat ya da amil nitrik oksit içeren ilaçların alınması
 2. Ciddi kalp rahatsızlığı olması
 3. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmesi
 4. Stabil olmayan göğüs ağrısı veya cinsel birleşme esnasında göğüs ağrısı olması
 5. Kontrol edilemeyen kalp ritim bozukluğu olması
 6. Yakın zamanda felç geçirilmesi
 7. Tansiyon çok düşükse veya kontrol altına alınmayan yüksek tansiyon bulunması

İlaçlar doktorunuz tarafından tıbbi öykünüz incelenerek ve muayene edilerek, ihtiyacınıza ve durumunuza göre reçete edilir. Dolayısıyla kullanım bilinçsiz bir şekilde gerçekleşmemelidir. Hardcis 5 mg 28 fiyatı, web sitemizden öğrenilebilir ve temin edilebilir.

Hardcis 5 Mg Yan Etkileri Neler?

Her ilaçta olduğu gibi Hardcis 5 mg yan etkileri de bulunmaktadır. Bunlar, ilacın prospektüs bilgisine göre aşağıda olduğu gibidir;

 1. Alerjik reaksiyon
 2. Göğüs ağrısı
 3. Ani görüş kaybı
 4. Baş ağrısı
 5. Sırt ağrısı
 6. Kas ağrıları
 7. Kollar ve bacaklarda ağrı
 8. Yüzde kızarma
 9. Burun tıkanıklığı
 10. Hazımsızlık
 11. Baş dönmesi
 12. Mide ağrısı
 13. Bulantı
 14. Kusma
 15. Reflü
 16. Bulanık görme
 17. Göz ağrısı
 18. Nefes almada zorluk
 19. İdrarda kan varlığı

Bunların dışında da ilacın yan etkileri mevcut olup prospektüs bilgisinden görülebilir. Eğer yan etiler görülürse doktorunuza gidilmelidir. Hardcis 5 mg 28 fiyat hakkında ayrıntılı bilgiyi eczaneden almanız mümkündür.

Hardcis 5 Mg Fiyatı Ne Kadar?

Hardcis 5 mg fiyat 2024 ve 2023 yılında aynı olmayabilir. Dolayısıyla en güncel fiyatı, eczaneden öğrenmeniz mümkündür. Ancak ilacı sadece reçete dahilinde kullanmanız gerekir. Her ilaçta olduğu gibi yan etkileri mevcut olduğundan, bunlara dikkat etmemek sorunların artmasına neden olabilir.

İlaçlar doktorlar tarafından muayene sonrasında reçete edildiğinden hastaların ihtiyacına göre verilir. Bu nedenle her hasta için uygulanan tedavi farklılaşabilir. Cinsel konularda sorunlar yaşıyorsanız, ilk olarak doktora görünmeniz önerilir.

Bu kapsamda nasıl bir tedavi uygulanacağı, hekiminiz tarafından size aktarılacaktır. Şayet bu ilaç reçete edilirse web sitemizde Hardcis 5 mg 2024 fiyatı 879 Türk Lirası dır. İlaç kullanımında hekim tavsiyesinden çıkılmamalıdır. Bu kapsamda doz arttırma, azaltma ya da tedaviyi kesme aksi belirtilmediği sürece yapılmamalıdır.

Copyright © 2021 - 2024 Tüm Haklari Saklidir. | Wedikalpills.net