Hardcis 20 Mg

Hardcis 20 Mg

Satış Fiyatı :540.00 TL 349 TL

+ Stok Durumu: Stokta var.

+ Orijinalik Sorgulaması: İts Mobil veya İts.gov.tr üzerinden Kendiniz Gelen ürünü sorgulayabilirsiniz.(Not:Her ürünün barkod numarası 01 ile başlayan aynıdır, 21 ile başlayan numara ise farklıdır.Sağlık bakanlıgı her bir ürün için farklı barkod numarası tanımlar. sahte ürünlerde ise barkod numarası birebir aynıdır.)

+ Kontrollü Kargo: Ptt İle Kontrollü Kargo gönderimi yapıyoruz.(+ 10 TL extra kontrollü kargo ücreti vardır.)

+ Gizlilik: Tamamen kapalı ve gizli gelir içeriğini kimse bilmez.

Hardcis 20 mg 4 tablet sarı renkli, badem biçiminde ve film kaplı bir üründür. İlacın kullanımı erkeklerde cinsel aktivite için gerekli penis sertleşmesinin bulunmaması yahut sertlik durumunun korunamaması üzerine hekim tarafından reçete edilir.

İlaç alındıktan sonra, cinsel uyarı olması halinde penisin içinde mevcut kan damarlarının gevşemesini sağlar. Bu sayede kan penis içine akarak sertleşmeye yardımcı olur. Ancak bu konuda bir sorun yaşamayan erkekler, ilacın yardımcı olmayacağını bilmeli ve dikkatli olmalıdır.

Eğer cinsel uyarı meydana gelmezse, Hardcis yine tek başına işe yaramayacaktır. Dolayısıyla partneriniz ile ilaç almıyor gibi hareket edilmesi şarttır. Bu kullanıma ek olarak mesane kaslarını ve prostatı gevşetmektedir. Bu sayede benign prostat hiperlazisinin belirtilerini de düşürebilir. Hardis 20 mg ekşi sözlük gibi sözlüklerde, forumlarda daha önce bunu kullananların yorumlarını, ifadelerini görmeniz mümkündür.

Ancak ilaçların yan etkileri olduğu, kişilere özel şekilde reçete edildiği unutulmamalıdır. Dolayısıyla eczaneye giderek muayene olmanız şarttır.

Hardis 20 MG İçindekiler

Hardcis 20 mg 4 tablet etkin maddesi Tadarafil olan bir ilaçtır. Fosfotiesteras tip 5 inhibitörleri arasında sınıflandırılmakta olup yardımcı maddeleri de yer almaktadır. Bunlar da aşağıda olduğu gibi incelenebilir;

 1. Sarı Demir Oksit
 2. Titanyum Dioksit
 3. Triasetin
 4. Talk
 5. Hidroksipropil Selüloz-L
 6. Opadry II Sarı 32K520009
 7. Laktoz Monohidrat (Sığır Sütünden Elde Edilir)
 8. HPMC 2910/Hipromelloz 15cp
 9. Sodyum Lauril Sülfat
 10. Kroskarmelloz Sodyum
 11. Laktoz Monohidrat (İnek Sütünden Elde Edilir)
 12. Mikrokristalin Selüloz
 13. Magnezyum Stearat

Hardcis 20 mg kullananlar, internet üzerinden kolay şekilde bulunabilir. Ancak ilaçlar kişilere özel reçete edilir. Bu nedenle sizinle aynı sorunu yaşıyor olsa dahi, bir kişide olumlu sonuçlar doğuran bir ilaç sizde aynı sonuçları sağlamayabilir.

Hardcis 20 Mg 4 Tablet Nasıl Kullanılır?

İlaçların hekim tavsiyesine göre kullanılması gerekir. Eğer doktorunuz Hardcis 20 mg reçete etmişse nasıl kullanılacağını size detaylı bir şekilde belirtecektir. Buna uygun alınması, dışına çıkılmaması gerekir.

Hardcis’in prospektüs bilgisine göre ilaç, hamilelik ve emzirme dönemlerinde geçerli değildir. Önerilen günlük aynı saatte bir tablet şeklinde doz olup ilaç tedavisine vücudun cevabına göre doz ayarlaması hekim tarafından yapılır.

Günlük en fazla 1 tablet şeklinde, ağız yoluyla alınmaktadır. Undan sonra 24 saat çerçevesinde bir cinsel uyarı meydana gelirse, sertleşmeye yardımcı olur. Bu bakımından özellikle haftada iki veya üzeri cinsel aktivite isteği olan kişilerde uygun yapısı vardır.

Ancak ilaç, cinsel sertleşme bakımından sorun yaşamayan erkekler için bir sonuç sunmayacaktır. 18 yaşın altında olan ergenlerde ve çocuklarda kullanılmamalıdır. Dolayısıyla dikkatli bir şekilde, görmeyecekleri ve ulaşamayacakları bir yerde saklanmalıdır.

Hardcis 20 Mg 4 Tablet Kullanılmaması Gereken Durumlar

Her ilaçta olduğu gibi Hardcis 20 mg 4 tablet de bir takım yan etkilere sahiptir. Bu sebeple yalnızca hekiminizin reçete ettiği şekilde kullanılması gerekir. Şayet etkin ya da yardımcı maddelerinden brine karşı aşırı hassasiyetiniz, alerjiniz varsa alınmaması şarttır. Buna ek olarak aşağıdaki gibi durumlarda da kullanılmadığı prospektüs üzerinde görülebilir;

 1. Kontrol edilemeyen kalp ritim bozukluğu olması
 2. Yakın zamanda felç geçirilmesi
 3. Tansiyon çok düşükse veya kontrol altına alınmayan yüksek tansiyon bulunması
 4. Herhangi bir formda organik nitrat ya da amil nitrik oksit içeren ilaçların alınması
 5. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmesi
 6. Stabil olmayan göğüs ağrısı veya cinsel birleşme esnasında göğüs ağrısı olması
 7. Ciddi kalp rahatsızlığı olması

İlaçlar, hekimler tarafından ayrıntılı bir muayene ardından, hastaların gereksinimlerine ve durumlarına göre reçete edilmektedir. Bu sebeple bilinçsiz bir şekilde kullanılması, sağlık sorunlarına neden olabilir. Mevcut olan problemleri de olumsuz etkileyebilir.

Hardcis 20 mg fiyat eczaneden öğrenilebilir ve temin edilebilir. Ancak bunun dışında reçete ile alınması gerekir.

Hardcis 20 Mg Yan Etkileri Neler?

Hardcis 20Mg satın al öncesinde, bunun da bir takım yan etkileri olduğu bilinmelidir. İlacın prospektüs bilgisinde bunlar geçmekte olup ana hatları ile şu şekildedir;

 1. Göz ağrısı
 2. Nefes almada zorluk
 3. Kas ağrıları
 4. Kollar ve bacaklarda ağrı
 5. Yüzde kızarma
 6. İdrarda kan varlığı
 7. Alerjik reaksiyon
 8. Göğüs ağrısı
 9. Ani görüş kaybı
 10. Bulantı
 11. Kusma
 12. Reflü
 13. Hazımsızlık
 14. Baş dönmesi
 15. Mide ağrısı
 16. Bulanık görme
 17. Baş ağrısı
 18. Sırt ağrısı
 19. Burun tıkanıklığı

Bunların haricinde de bir takım yan etkiler vardır. Bunlardan biri ya da birkaçı görülürse doktorunuza gidilmelidir. Hardcis 20 mg 2 film tablet, eczaneden temin edilebilecek olsa da bu sebeple dikkatli kullanılması şarttır.

Sadece Hardcis 20 mg yorum üzerinden hareket ederek kullanma da yan etkileri yaşamanıza neden olabilir.

Hardcis 20 Mg 2024 Eczane Fiyatı

Hardcis 20 mg yorumlar internette olsa da sağlığınız için bilinçsiz ilaç kullanımı yapılmamalı, doktora gidilerek muayene olunmalıdır. Bu sağlığın her alanında olduğu gibi cinsel sorunlarda da oldukça önemlidir.

Eğer doktorunuz size bu ilacı reçete etmişse size en yakın eczaneye giderek Hardcis 20 mg 4 tablet fiyatı 349 TL 'dir. İlaç doktor önerisi ve reçete çerçevesinde kullanılırsa, sizin için en iyi çözümleri sunabilir.

Hardcis ile nasıl bir teadvi uygulanacağı, doktorunuz tarafından size aktarılacak olup buna uygun şekilde hareket edilmelidir. Doktor tarafından belirtilmediği sürece alınan dozlar eksiltilmemeli, arttırılmamalı ya da kesilmemelidir.

Hardcis 20 mg fiyat 2024 ve 2023 yıllarında değişiklik gösterebileceği için online wedikalpills.net üzerinden öğrenebilirsiniz.

Copyright © 2021 - 2024 Tüm Haklari Saklidir. | Wedikalpills.net